Lavabo tesisatı tıkanıklık açma

İstanbul lavabo tesisatı tıkanıklık açma

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde lavabo tesisatı tıkanıklık açma ihtiyacı duyulmaktadır. Bunun sebebi lavabo atık su gider tesisatlarındaki yapıdan kaynaklanmaktadır. İkinci bir etken olarak uzun saç kılları ve aşırı kozmetik ürünlerinin lavaboyu tıkamasını sayabiliriz. Lavabo tesisatı tıkanıklık açma sorununun önüne geçmek için belli bir miktarda granür lavabo açıcı kimyasallardan ayda bir defa kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Lavabo tıkanıklığı devam ediyor ise alanında uzman, kurumsal bir yapıya sahip ve referanslarında herhangi bir problem yaşamayan bir firmadan danışmanlık hizmeti almalısınız.

Lavabo tesisatı tıkanıklık sorunu yaşarsanız ne yapmalısınız?

Lavabonuz bütün almış olduğunuz tedbirlere rağmen hala tıkanıyorsa, ve lavabo tıkanıklığınıza çözüm bulamıyorsanız alanında uzman çalışma prensipleri olan kurumsal bir firmadan danışmanlık almanız gerekmektedir. Çünkü lavabo tesisatı tıkanıklık açma hizmeti için işin ehli bir firma gereklidir. Hizmet almayı düşündüğünüz firmanın mikro kamerası, özel kanal açma robotu olduğunu dikkat edin.

Diğer çalışmalarda geçerli olan 3 – T / 1 – A Formülü bu çalışmalar içinde geçerlidir.

SUKATES “ Lavabo atık su giderimi tıkandı “

Lavabo tesisatı tıkanıklık açma

Konutlardaki tuvalet duş gideri, küvet gideri, lavabo gideri, mutfak, evye atık su gider tesisatları tıkanma problemleri için çözüm yolları vardır. İleri teknoloji, mikro kamera sistemi ile atık su tıkanık yer tespiti yapılır. Özel kanal açma robotları kullanılarak, hiçbir yere zarar vermeden kısa zamanda açılır. Atık ( pis ) su tesisat içi yeniden mikro kamera ile görüntülenir, gerekmesi halinde su jeti ile yıkanarak temizlenir. Tekrar görüntü alınır eğer atık su tesisatında yapısal bir arıza varsa bu tespit edilen problemler ayrıntılı şekilde kayıt altına alınır, rapor halinde müşteriye sunulur. Lavabo tesisatı tıkanıklık açma sorunu için gerekli işlemler yapılmıştır. Ayrıca başka işlemlerin de yapılması gerekirse SUKATES firması olarak o sorunlarında çözüme kavuşturulması sağlanır.

Atık su tesisatlarındaki var olan arızaların onarımı için ayrıca fiyat teklifi verilir. Kabul edilmesi halinde lavabo tesisatı tıkanıklık açma işlemleri tarafımızdan yapılır. Tarafımızdan yapılan atık su tesisat onarımları işçilik hatalarına karşılık 2 yıl firmamız garantisindedir. Lavabo tesisatı tıkanıklık açma ihtiyacınızda, 444 0 851 numaralı telefonu arayarak bizden danışma hizmeti alabilirsiniz.

Lavabo atık ( pis ) su tıkanıklık tespiti yaptırmanın faydaları nelerdir? Kısaca lavabo tesisatı tıkanıklık açma sorunu yaşamamak için yapılması gerekenler;

Binalarda atık su tıkanıklık tespiti yapılmasının müşteriye üç faydası bulunmaktadır.

1) Gereksiz yere kırılmayan yerler sayesinde binanız yıpranmaz.

2) Sonuca kısa zaman içerinde ve kesin bir çözüm bulunur.

3) Atık su tesisat tıkanıklığı tespitinde gerekmesi halinde bilinçli şekilde çok küçük bir kısım yer açılır hızlı, pratik ve ekonomik şekilde onarım yapılır.

Kurumsal bir firma ile çalıştığınızda, su tıkanıklığı tespitinde yukarıdaki faydalar elde edilemez ise

şikâyetlerinizi şirket merkezindeki yetkiliye iletebilirsiniz. Bu sebeple ciddi kurumsal firmaları tercih etmeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

SUKATES “ Sudan sebeplere teknik çözüm “ SUNAR

Su tesisatında teknolojik gelişmelerden öncesi.

2000 yılından önce atık su tıkanıklık problemi yaşayan kişiler mahallesindeki su tesisatçılarını çağırıyordu. İlkel yöntemler ile atık su tesisatının tıkanık yerini tespit etmeye çalışıyorlardı. Bazen lüzumsuz dairenin birçok yerini kırıyordu, günlerce lavabo atık su tesisatının tıkanıklık arızasının giderilmesi için uğraşıyordu, evin içi toz toprak, maddi yükünün yanında evin orijinalliği de bozuluyordu. Tüm bunların yanında çekilen sıkıntı da vardı. Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ile birlikte bu günler geride kaldı.

Su tesisatında ileri teknoloji cihazlar ile 3-t / 1-a formülünün doğuşu

Yirmi birinci yüz yılda firmamız su tesisat sektöründe çıtayı yükselterek ( 3-T / 1-A formülü )ileri teknoloji cihazların yardımı ile atık su tesisat tıkanıklığını noktasal tespit ederek, hiçbir yeri kırmadan özel kameralı robot cihazları ile atık su tesisat tıkanıklığını açıyoruz. Bu gibi problemler yaşadığınızda 444 0 851 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

SUKATES “ Tesisatın içini görür “ 

           

3-T / 1-A FORMÜLÜ NEDİR?

1)- TEORİ        2)- TEKNOLOJİ            3)-TECRÜBE    /          1-A ) TİCARET AHLAKI

1-T) TEORİ

Bilinmeyen lavabo tıkanıklığını noktasal tespiti için takip edilecek yöntem ve usulü bilmek, ileri teknoloji cihazların nerede, nasıl, hangi cihaz ile çalışma yapılmasını bilmesi gerek. Cihazların kullanım özelliklerinin üzerinde eğitim alınmış olması gerekmektedir.

Binalarda bilinmeyen su kaçağını, noktasal tespiti için takip edilecek yöntem ve usulün bilinmesi, teorisine hâkim olmasıdır.

2-T) TEKNOLOJİ ( İLERİ TEKNOLOJİ )

Binalarda bilinmeyen lavabo tıkanıklığını noktasal tespiti için gerekli olan en yeni teknolojiyi firma bünyesinde bulunduran, bir yüzü gelişime açık, yeni teknolojileri sürekli takip eden kurumsal yapısı olan bir firmadır.

Anekdot

Firmamız teknolojik gelişmelerle birlikte bünyesine katmış olduğu ileri teknoloji cihazlar ile oluşturduğu mobil araçlarını hizmete sunmuştur. Kullandığımız bazı cihazların üreticisi olan bir Alman yetki kişi, firmamızın mobil araçlarını görünce kendisinde merak uyanmıştır. Firmamızda yetkili kişi görünen tam donanımlı mobil araçla birlikte binalarda bilinmeyen su kaçağını noktasal tespit ediyorlar. Atık su tıkanıklarını tespit ediyor ve hiçbir yere zarar vermeden açıyorlar.  Kalorifer tesisatlarındaki su kaçaklarını kırmadan onarıyorlar, bilinmeyen tesisatlarını ve rögarların yerlerini tespit ediyorlar. Bilinmeyen ve istenmeyen kanal kokularının kaynağını noktasal olarak tespit ediyorlar, yer altı şebeke ve yangın tesisatlarındaki su kayıplarını hesap ediyor ve var olan su kaçaklarını noktasal yer tespiti yapıyorlar. Bunlar gibi benzer hizmetler vermekteler dediğinde Alman yetkili hayretini gizleyemedi ve mobil aracımızı gezip ve bizleri tebrik ettiler. Bu firmamız için bir övünç vesilesidir.

3-T) Tecrübe

Alanında uzman, kurumsal bir yapıya sahip ve referanslarında herhangi bir problem yaşamayan bir firmayız.  Yapmış olduğu işte deneyimli, tecrübeli ve tecrübelerini tüm personeli ile paylaşan ve çalıştığı alanda uzman kişilerden eğitim almış sertifikalı teknik personel ile hizmet sunan kurumsal bir firmayız.

“ İDDİA EDİYORUZ BİZ DİĞER FİRMALARDAN ÇOK FARKLIYIZ “

SUKATES “ Tesisatın içini görür ”

 1-A) AHLAK ( TİCARET AHLAKI )

Lavabo tıkanıklığı yaşandığı zaman alanında uzman bir firmadan danışmanlık hizmeti almalısınız. Danışmanlık aldığını firmanın işinin kalitesinin yanında iş ahlakının da önemi vardır. Laubali, müşterisi ile iyi iletişim kuramayan kişilerle çalışmak istemezsiniz sanırım. Bunun için laubali olmayan, müşteri ile ilişkileri belli bir seviyede olan bir firma ile çalışmalısınız. Firma ahlakı olarak da müşteriyi kandırmayan, ticaret ahlakına önem veren ve müşterinin ihtiyacı doğrultusunda gerekli sorunun giderilmesini sağlayan bir firma seçmelisiniz. SUKATES firması olarak bütün bu ahlaka sahip kurumsal bir firmayız.

Firma güvenilir mi nasıl anlarız?

Öncelikle günümüzde ahlaki değerlerin yıpranmasından dolayı önce güvenilir kişi sonra güvenilir firma bulmamız gereklidir. İşlerinizi yaptırmak ve gözünüzün arkada kalmadan dönüp gidebileceğiniz firma sayısı azdır. İşini bilen, işini severek ve yaptığı işe garanti veren ve söz verdiği zaman gerekli hizmeti size sunan bir firma olmalıdır.  Su kaçak tespiti ve gider tıkanıklığı gibi bizim sektörümüzde önemli olan materyaller; daha önce yapmış oldukları işler, teknolojiyi ne şekilde kullanması ve değerinin üstünde ücret talep etmememsidir. Bunların yanında kurumsal, dürüst, ilkeli, ahlaklı firmalar günümüzde mumla aranmaktadır.

“ AHLAK SU GİBİ HAYATIMIZIN OLMAZSA OLMAZIDIR “

ÖNCE TİCARET AHLAKI

Binalardaki bilinmeyen lavabo tıkanıklık noktasal tespit yapan firmalar arasından doğru bir seçim yapabilmeniz için sizlerinde dikkatini çekmek istediğimiz bazı kriterler var. Bu kriterler aşağıda maddelenmiştir.

1) İleri teknoloji cihazlar kullanmalı;

Robot kamera, mikro kamera, termal kamera, vericili kamera, akustik sinyal alıcı, korelatör, yer tespit sondası ve detektörü, özel basınç test cihazları vs. var mı sorulmalıdır.

2) Binalardaki bilinmeyen duş – küvet tıkanıklığını noktasal tespit teorisini biliyor mu? Duş – küvet tıkanıklığı arızasını noktasal olarak tespit edemediği zaman ne gibi uygulama yapıyor öğrenilmeli. Kısacası çözüm odaklı çalışma yapılıyor mu? Öğrenilmelidir.

3) Çalışma esnasında tüm temizlik kurallarına harfiyen uyuluyor mu?

Konut içinde şahsi özel iş terliğini mi kullanıyor yoksa eve ait olan herhangi bir bireyin terliğini mi kullanıyor? Dikkat edilmeli. İş ve muayene eldiveni kullanıyor mu? İş kıyafeti temiz mi? Kişisel temizliğe riayet ediyor mu? Çalıştığı ortamı kirletmemek ve zarar vermemek için gerekli tüm iş güvenlik kurallarına uyuluyor mu? Yukarıda saymış olduğumuz tüm maddeleri uyguluyor mu dikkat edilmelidir.

4) Binalardaki bilinmeyen su kaçaklarını noktasal tespiti konusunda bilgi ve bilgi birikimi var mı?

5) Yapılan işin arkasında duruyorlar mı? Garanti verebiliriz diyorlar mı? Kısacası yapılan işlerde garanti almanız gerekmektedir.

6)  Servis belirlenen zamanda hizmete geliyor mu? Siz de biliyorsunuz ki zamanlama herkes için önemlidir.

7) Hizmet sonrası herhangi bir durumda şikâyetiniz olduğunda telefonlarınıza cevap alabiliyor musunuz? Yapılan işle ilgili yetkililer ilgileniyor mu? Müşteri ile iletişim önemlidir.

8) İlkeli, prensipli, disiplinli kurumsal bir firma mı?

9) İnternet sitelerinde firma ve şube adresleri var mı? Adresi olmayan firmaları eleyebilirsiniz. Belirtilen adresler gerçek adresler mi? Belirtilen şubeler gerçekten var mı? Bütün bunlar kontrol edilmelidir.

10) Çalışmayı düşündüğünüz firmaların çalışma ruhsatı var mı? Vergi mükellefi mi? İş güvenlik eğitimi almış mı? Sertifikaları var mı? Bu tarz özellikler de önemlidir.

11) Marka tescili var mı? Ustalık belgesi ve diğer eğitim sertifikaları var mı? 444 0 851  gibi kurumsal sabit telefonları var mı?

NOT: Yalnız cep telefonları üzerinden hizmet veren kişilerden kesinlikle hizmet almayın. Çünkü onlar sizi dolandırabilirler.  İstenmeyen bir şekilde zarar görebilirsiniz.

Bu konulara dikkat ettiğinizde hizmet alacağınız firma hakkında kanaat sahibi olursunuz. Buna göre karar verirsiniz, aldatılmazsınız.     Özellikle günümüzde yeni nesil, hizmet almak istediği firmalara internet üzerinden            ulaşmaktadırlar. Hepimizin de malumu olduğu üzere internet ortamında güvenilecek firma bulmak zordur. Onun için seçecek olduğumuz firmayı dikkat etmeliyiz.

İnternet ortamından bu şekilde kişilere erişilip zarar görenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Yukarıda maddeler halinde sıralan konular gerçek hayattan tecrübe edilmiş konulardır. Tüm insanları bu konularda daha dikkatli olmaya davet ediyoruz. Lütfen kurumsal firmaları tercih ediniz.

Önceden somut yollarla insanlara zarar veriliyordu, artık internet kullanımının genişlemesi ile birlikte soyut olarak da zarar veriliyor. Sanal alemde değişik hizmet verme adı altında kişiler dolandırılıyor ve gerek psikolojik gerek maddi olarak zarar veriliyor.

Sektörümüzde dikkat etmeniz gereken maddeler;

1) Bazı firmalar müşterinin ve firmanın haklarını koruyacak ve çalışma şartlarını yazılı teminat altına alacak sözleşme yapmıyorlar, iş bitimi yazılı rapor sunmuyorlar. Bu da size sonradan oluşturacak sorunda bir hak sahibi yapmaz.

2) Bazı firmalar internet üzerinden kendilerine erişmeye çalıştığımızda web sayfalarında açık adreslerini göremiyoruz.  Bazen ise adrese gittiğinize verilen adreste başka bir işletme ya da öyle bir adresin olmadığının farkına varıyorsunuz. Web sitelerinde firmanın kendisine ait çalışma resimleri değil diğer firmalardan  izinsiz alınmış resimler ve referanslar ile sitelerini dizayn ettikleri görülür.

3) Sabit bir kurumsal telefonu olmayan, cep telefonu üzerinden iş yapanlara itibar göstermeyiniz.

4) Bazı firmalar ileri teknoloji cihazlar kullanmıyorlar. İlkel yöntemlerle duş ve küvet tıkanıklığınızı açmaya çalışıyorlar. Lüzumsuz yere cümleler kurarak işlerini devam ettiriyorlar. Sonrasında pek sağlıklı olmayan bir sonuç çıkıyor. Bu sebeplerden dolayı ileri teknoloji cihaz kullanan kurumsal firmaları tercih etmelisiniz.

5) Yukarıda bahsedilen cihazlara sahip, fakat duş ve küvet tıkanıklığının cihaz ile ne şekilde açılacağını bilmeyen ekipler vardır. Bazı firmalar var cihazları var nasıl kullanıldığını bilmiyorlar, bu cihazlar ile sisteminize zarar bile verebilirler. Amaçları müşterinin gözünü boyamaktır.

6) Bazı firmalar çok düşük fiyatlara servis hizmeti verdiklerini iddia ederler. Bu düşük fiyat verme işlemini reklam aracı olarak kullanıyorlar. Lakin işlerin sonucuna bakıldığında müşteri memnuniyetsizliği ortaya çıkıyor.

 SEKTÖRÜMÜZDE KİŞİ VE KURUMLAR NASIL DOLANDIRILIYOR?

1)- Bazı firmalar müşterinin ve firmanın haklarını koruyacak ve çalışma şartlarını yazılı

Teminat altına alacak sözleşme yapmıyorlar, iş bitimi yazılı rapor sunmuyorlar.

2)- Bazı firmalar var ki web sitelerinde açık adreslerini yazmıyor veya adrese gittiğinizde

Verilen adreste bahse konu olan firmanın olmadığını görüyorsunuz.

Web sitelerinde firmanın kendisine ait çalışma resimleri değil diğer firmalardan

İzinsiz alınmış ( çalınmış ) resimler ve referanslar ile sitelerini dizayn ettikleri görülür.

3)- Sabit bir kurumsal telefonu yok cep telefonu üzerinden iş yapıyorlar

4)- Bazı firmalar ileri teknoloji cihazlar kullanmıyorlar ilkel yöntemlerle ve laf

Kalabalıkları ile işlerini devam ettiriyorlar.

5)- Bazı firmalar var cihazları var nasıl kullanıldığını bilmiyorlar, bu cihazlar ile resmen

Şov yapıyorlar müşterinin gözünü boyuyorlar.

6)- Bazı firmalar çok düşük fiyatlara servis hizmeti verdiklerini iddia ediyorlar

Hatta bunu reklam aracı ediyorlar, sonradan sürprizler çıkıyor.
Örneğin;

Lavabo tesisatı tıkanıklık açma konusunda danışmanlık aldığınız firma atık su tesisatı tıkanıklığını açmada başarılı olamayınca tıkanıklık sebebini tam olarak belirlemeden formaliteden inceliyor gibi yapıp, noktasal tespit için hiç vakit kaybetmeden tesisat yenilenmelidir diyebilir.

Kısacası sorunu çözmek yerine yeniden yapılmasını arz edebilir. Bunun için işinde uzman ve güvenilir bir firma tercih etmelisiniz. SUKATES firması olarak uzman ekibimizle 7/24 yanınızdayız.

Diğer bir çalışma şekli de şu şekildedir;  Burada öne süreceğimiz durum maddi yönden sizi ilgilendiren bir durumdur. Lavabo tıkanıklığı tespit ücretini düşük bir fiyat söyleyip, tespit işlemini yaptıktan sonra onarımı için on kat daha fazla bir fiyat vermesidir. Servis ücretinin farkını onarım ücretinden fazlası ile çıkartmaktadırlar. Ayrıca onarım için vermiş oldukları düşük fiyatı, reklam olarak kullanmaktadırlar. Yeni yüzyılın pazarlama taktiği olarak bu yöntemi kullananlar da vardır. Lütfen bu konulara dikkat edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir