Sanayi doğalgaz tesisatı

DOĞALGAZ TESİSATI

Günümüzde insanımız artık sobalı evler yerine kaloriferli konutları tercih ediyor.
Yakıtlarını kıyasladığımızda doğalgaz en ekonomik ve en zararsız olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle sanayide maliyetleri önemli derecede olumlu etkilemektedir.

DOĞALGAZ TESİSAT UYGULAMASI

1)- Doğalgaz ana kolon tesisatı

2)- Daire içi doğalgaz tesisatı

3)- Kazan dairesi doğalgaz tesisatı

4)- Sanayi ve işyerlerine uygun doğalgaz tesisatı

Yukarda maddelenmiş hizmetler için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. İşinde uzman mühendisler yaptıkları keşifler doğrultusunda İGDAŞ şartnamesine uygun bir şekilde fiyat teklifi verilmektedir. Cazip peşin veya taksitli ödeme seçenekleri ile hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Kombi ve kalorifer kazanı yenileme hizmetleri de vermekteyiz.

SUKATES “Doğalgazı en güvenilir şekilde kullanımınıza sunar “

DOĞALGAZ NEDİR? DOĞALGAZ NASIL OLUŞUR?

Doğal gaz yer kabuğunun içindeki fosil kaynaklı bir çeşit yanıcı gaz karışımı ve petrol türevidir. Yakıt olarak önem sıralamasında ham petrolden sonra ikinci sırada yer alır.

Doğal gazın büyük bölümü (%70-90’ı), metan gazı (CH4) adı verilen hidrokarbon  bileşiğinden oluşur.

DOĞALGAZ NASIL BİR YAKIT TÜRÜDÜR?

Doğal gazın diğer bileşenleri şu şekildedir; etan(C2H6), propan(C3H8), bütan (C4H10)’dır.  İçeriğinde eser miktarda karbondioksit (CO2), azot(N2), helyum(He) ve hidrojen sülfür (H2S) de bulunur.

Doğal gaz konvansiyoneldir ve konvansiyonel olmayan doğal gaz türleri arasında kaya gazıkum gazı ve kömür gazı bulunur.

Doğal gazı oluşturan hidrokarbon bileşikleri, yeraltındaki petrolün de bileşenleridir. Doğal gaz geçmişte petrol üretimi esnasında ortaya çıkan yararsız bir atık olarak görülmüş ve petrol üretim tesislerinde yakılarak uzaklaştırılmıştır. Günümüzde ise değerli ve stratejik bir enerji kaynağı olarak sıklıkla evlerde ve endüstride kullanılmaktadır.

MEKANİK TESİSAT UYGULAMASI

  • Sıhhi tesisat ( su tesisat )
  • Kalorifer tesisatı
  • Doğalgaz tesisatı
  • Asma tavan arası tesisat
  • Sessiz (izolasyonlu) tesisat
  • Mobil tesisat
  • Koku önleyici sıhhi tesisat
  • Hava ve vakum tesisatı

Eski tesisatlarınızdan kurtulun ve yeni modern sisteme uygun tesisatlar ile evinize değer katın. SUKATES ile bütün iç mekan tesisatlarını kolayca değiştirebilir, evinizi rüya gibi bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Tesisatlarımızı kıymetli kılan yapı taşları; bileşimdeki malzemeler kadar içine katılan teknik ve tecrübemizdir.

Toplu konutlar, bireysel daireler ve iş yerlerinde kalorifer, doğalgaz, sıhhi tesisatlar standartlara uygun bir şekilde bakım ve onarımı yapılır. Makine mühendisleri ile birlikte standartlara uygun bir hale getirilerek çalıştırılır. Teknik tadilat projesi ile tüm testler yapıldıktan sonra yetkiliye teslim edilir. Tarafımızdan yapılan tüm mekanik tesisatlar işçilik hatalarına karşılık 2 yıl firma garantisindedir.

“ Siz değişime hazırsanız biz daima buradayız “    SUKATES 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir